an image

VÍTEJTE,


jsme velmi rádi, že jste navštívily naše www stránky. Našim cílem je uspokojit velkou škálu zákazníků hledající interiérové dveře za rozumné ceny. Dlouhá léta praxe nás naučila nabízet zákazníkům dveře dobré kvality v přijatelné ceně. Pokud si najdete dveře na v našem nabízením sortimentu, neváhejte nás kontaktovat a nebo nám zašlete jednoduše cenovou poptávku a mi Vám rádi zašleme cenovou nabídku na dveře, zárubně, kování a instalaci a to vše za AKČNÍ CENY !!! U nás katalogové ceny nehledejte! Ceny jsou vždy zvýhodněné na veškerý sortiment! Pokud hledáte určitý druh dveří, zárubní, kování atd.. a nejsou v naší nabídce, klidně napište poptávku a uděláme maximum, abychom Vám zajistily požadované za lepší ceny.

ČESKÉ DVEŘE
Výrobky společnosti Carman – Doors, s.r.o. si díky moderním technologiím a zpracováním certifikovaných materiálů našly své místo jak v obchodních řetězcích, tak i u individuálních stavebníků či domácností. Naším heslem je výroba kvalitních českých dveří pro širokou škálu odběratelů.

Produkty

an image
an image


Dodací lhůty

Plně se přizpůsobíme Vašim požadavkům. Přejděte do záložky "kontakt."


Rady a tipy

Příprava stavebního otvoru pro obložkovou zárubeň:

an image an image


Příprava stavebního otvoru pro rámovou zárubeň:

an image an image


Otevírání dveří: :

an image


Katalogy


Kontakt

  • JEDNATEL SPOLEČNOSTI: Miroslav Hájek
  • E-MAIL : hajek-miroslav@centrum.cz
  • CENOVÉ KALKULACE ZDARMA: dverevakci@centrum.cz
  • GSM: + 420 775 550 440
  • Provozovny: Podivín, Zaječí, v současné době hledáme vhodné prostory pro výstavu. Možnost velké prohlídky dceřiné prodejny s výstavou v Polkovicích okres Přerov (www.svetdveri.cz)
  • IČO:75267705